Tootegrupid
Kaubamärgid

TARNEINFO

 

Tellimus pannakse teele peale ostusumma laekumist Estfishing.ee arveldusarvele.

Tellimus jõuab Teieni olenevalt tellimuse esitamise päevast ning kellaajast 1-3 päevaga, üldjuhul on tarneaeg 2 päeva. 

Teeme alati kõik selleks, et tellimus kliendini võimalikult kiirelt jõuaks. Tarneaega võivad aga pikendada nt riigipühad, kuna siis on kullerfirmad suletud.

Omniva kullerteenused töötavad laupäeval lühendatult ning on pühapäeval suletud.

Teil on võimalik valida 3 erineva tarneviisi vahel, milleks on SmartPOSTi pakiautomaat või Omniva Kullerteenus või meie Pärnu kauplusesse ise järele tulemine.

SmartPOST  pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuses, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ning on õhtul kaua avatud. Teile saadetakse paki saabumise kohta SMS sõnum ja/või e-mail uksekoodiga, mille alusel paki automaadist kätte saate.

Omniva kullerteenus saajale helistatakse ette ja lepitakse kokku kättetoimetamiseks sobiv kellaajavahemik (sõltuvalt piirkonnast kella 8.00–20.00-ni).

Tulen ise Pärnu kauplusesse kaubale järele Juhul, kui valite tellimust esitades transpordiks "Tulen kaubale Pärnu kauplusesse ise järele", siis saatmiskulu Teile ei lisandu. Ootame Teid E-R 10-18; L 10-16, aadressil Suur-Jõe 77, Pärnu.

RITVADE TRANSPORT!

Kuna ritvu transpordime pikkades kaitsvates torudes, kasutame ritvade kättetoimetamiseks Omniva Kullerteenust.

Kui olete ostukorvi lisanud ridva, on ainukese transpordivõimalusena kuvatud Omniva Kuller, millega jõuavad Teieni ka kõik ülejäänud tellimuses olevad tooted. 
 

ESTFISHING.EE PAKKIMISPROTSESS

RITVADE PAKKIMINE

 

MUU KAUBA PAKKIMINE