Brands

FISHING TRIPS

 

Soovite kalastada, kuid teil puudub paat, varustus, ei tea õigeid ja häid kohti, kus kala liigub või lihtsalt ei soovi kallist kalastusaega paadi juhtimisele kulutada - siin tuleme appi meie!

Estfishing OÜ kalastusretki viib läbi ettevõtte peremees isiklikult.

PAKUME KALASTUSRETKI PÄRNUS JA PÄRNUMAAL, SOOVI KORRAL KA MUJAL MEILE TUTTAVATEL VEEKOGUDEL.

Meie eesmärgiks on pakkuda Teile palju enamat kui vaid tavaline paadirent. Kalastusretkeks on Teie käsutuses paat koos juhi ning varustusega. Juht, kes on ühtlasi ka kalastusgiidiks kogu püügi ajal, on igakülgseks abiks kalastusvahendeid ning püüginippe puudutavas ning orienteerub mitmekülgsete kalastusalaste kogemuste põhjal ning värskeima kalastusinfo järgi, võttes arvesse ka eelnevaid aastaid ja saake. Seega hinna sees on paadirent, juht, kalastusgiid ja varustus!

Oma vaba aega saavad kvaliteetselt sisustada kõik kalastushuvilised, olgu siis tegemist hobikalastaja või tõelise fanaatikuga. 

Meie poolt on varustus ja igakülgsed õpetused, Teie saate südamerahus kalastamist nautida ega pea tegelema pideva paadijuhtimise ning kohaotsimisega.

Paadis on mugav kalastada 2 kalamehel. Laste ning naiste kaasatuleku osas saab peremehega kokku leppida, kuid kalastajate maksimaalne arv paadis on 2 inimest.

Kui on soov kalastusretkele kaasa võtta 3. isikut, kes reaalselt ei kalasta, üldiselt peame nende all silmas elukaaslast või last, siis see tuleb kokku leppida peremehega, kes võttes arvesse püügikohta, püügiviisi, ilmaolusid ja eelkõige ohutust, selle üle otsustab.

Kui aga püük toimub jõel või mõnel teisel veekogul, kus kalastatakse lanti loopides, on elu näidanud, et vee peal olemise nautlemine võib tihtipeale möödavuhisevate lantide vahel 3ndale kaasasolevale isikule ohtlikuks muutuda. Seega oleks hea, kui teeksite endale selgeks, kas põhirõhk on kalapüügil või lihtsalt mõnusal päeval vee peal, kus ka mõni kalake oma koha võiks leida.

Alaealisel kalastajal peab kaasas olema täisealine kaine vastutav isik. 

Kalapüügiretke planeerimisel on kõige tähtsam alati ohutus. Kalastusretki planeerides jälgime erinevaid tunnustatud prognoosimis- ja ilmavaatlusjaamade andmeid. Erineva tasemega kalastajad soovivad kalastada ka erineval kellaajal ja erinevate ilmaoludega. Tõsise kalafanaatikuga võib minna kalale ka vihma ja veidi kõvema tuule ja kõrgema lainega, harrastajale, kes soovib lilhtsalt ilusat päeva koos naise ja lapsega veepeal veeta, tuleb leida sobilikumad ilmaolud.  

Kui minek on kalale, kus kliendi puhkus algab sadamast väljasõidul, võib püügikohta sõit võtta aega mõnest minutist mõnekümne minutini. Sama kehtib ka korraks kaldale saamisega. Soovitame  seega läbimõelda kaasavõetud söökide-jookide kogused, sest püügipaikadest kaldale tualetti ja tagasi sõitmine võib võtta väga suure osa Teie toredast püügipäevast.

Liigses joobes klientide veepeale viimine on liialt ohtlik ning seega on Estfishing OÜ peremehel, kes kalastustrippe läbi viib, õigus ilmselgete joobetunnustega kliendi/klientide veepeale viimisest kohapeal keelduda. Sellisel juhul ettemaksu ei tagastata.

Kalastusretke jaoks saab e-maili info@estfishing.ee ning tel 5689 1661 kaudu kokku leppida juba personaalselt avrestades Teie soove, aega, püügikohta, püügiviisi ja kõike ülejäänut kalapüügiretkega seonduvat.

Igale standardpaketist erinevale kalastustripi soovile läheneme just konkreetset retke arvestades ning teeme Teie poolset informatsiooni ja soove arvesse võttes personaalse pakkumise.

Näidisena toome ära minimaalse paketi Pärnu lahe kohapüügiks, mis on siis ka Estfishing kalastusretkede põhisihtkoht ning seega ka kõige populaarsem meie püsikientide seas.
 

Minimaalne pakett kohapüügiks Pärnu lahel

4 tundi veepeal paatkonna peale koos juhi-giidi, kogu püügiks vajaliku varustuse ning retke jaoks kuluva paadikütusega 160 eurot

Iga edasine tund 25 eurot.

Kalastusretke alguseks loetakse kliendiga kokkulepitud kellaaega. Erandjuhtudeks on see, kui väljasõidu viivitus on tingitud Estfishing OÜ poolt või ootamatutest ilmaoludest. Sellisel juhul teavitame klienti esimesel võimalusel.

Kalastusretke broneerides kehtib broneerimistasu 50 eurot. Broneering hakkab kehtima peale broneerimistasu maksmist.

Broneerimistasu tagastatakse juhul, kui teatate oma kalastusretke loobumisest mitte hiljem kui 48 tundi enne määratud retke algusaega või kui väljasõitu ei ole võimalik toestada Estfishing OÜ tõttu või peremehe hinnangul väljasõiduks mittesobilike ilmaolude tõttu.

Kokkulepitud kalastusretke alguskellaaega on võimalik mõne tunni võrra muuta, kui sellest antakse teada vähemalt 24h enne määratud retke algusaega ning loomulikult sõltuvalt Estfishing OÜ peremehe ajagraafikust.

Kui selgub, et kokkulepitud kohas ja ajal ei ole võimalik kalastusretke läbi viia (nt purjeregati toimumine Pärnu lahel), teavitame Teid koheselt ning muudame kokkuleppel kalastusretke aega või tagastame broneerimistasu.  

 

Parimaid püügielamusi soovides,

Estfishing Team