Brands

Daiwa ShoreLine Shiner SL145F "Cotton Candy GB"

SKU: 0482 5702
Brand: Daiwa
Qty: Out of Stock
Price:
24,90 €

Estfishing.ee-l on hea meel pakkuda oma klientidele üht enim hinnatud haugipüügi lantide sarja otse Jaapanist - Daiwa Shoreline Shiner.

Tegemist on lantidega, mida Eestis varemalt saada pole olnud. Siiani tuli neid tellida kas USA-st või Jaapanist ning nende hind tuli veelgi kallim. Need landid on siiani olnud enamuse, nii Eestist kui ka Soomest suuri hauge püüdvate, kalastusässade salarelvad. Tihti kutsutakse neid lante lihtsalt "sardiinideks". 

Shoreline`idega toimub püük madalast veest, kus heal haugipüügiajal just suuremad kollid istuvad. 

Sobib väga hästi püügiks nii paadist kui kahlates. 

Kindlasti on võimalik Shoreline`idega püüda järvedel, jõgedel (selle aasta Peipsi haugipüügivõistluse karika tõid just Shoreline`id koju), kuid väga head tulemused on olnud just püügil meie merelahtedel, meie saartel - Saaremaa, Hiiumaa, Muhumaa, Vormsi, Soome rannikumeres, Turu saaristus ja Ahvenemaal. 

Landi värvivalik sõltub eelkõige vee värvusest, taeva värvusest, vee temperatuurist, sel hetkel haugi põhimenüüs olevast kalaliigist, kalamehe sisetundest ja sajast muust pisiasjast. Üldreegel on see, et kui on selge vesi, siis loomulikum värv, kui tumedam vesi, siis erksamad värvid, kui tumedam taevas, siis rohkem metalset läiget, kui heledam, siis vähem. Aga ega selles värvivalikus ei ole kindlaid reegleid. Eks kalamees ise ka näeb, kuidas ujuv lant vees paistab ja oskab arvestada sellega, et haug toitub 90% oma nägemise baasil. 

Shoreline`il on vobleri kohta lausa ülihead lennuomadused, on hästi kontrollitav, mängutehnika väga kergesti muudetav (erinevate tehnikatega püüdmiseks ei pea olema eriline proff). 

 

Pikkus / Length 145mm
Värv / Colour "Cotton Candy GB"
Raskus / Weight 19,5g
Sügavus / Depth 5-60cm
Ujuv (Floating) +